Servis notebookov
RÝCHLO - LACNO - KVALITNE
 • Prečo si vybrať práve nás ? Dlhoročné skúsenosti. Tisíce opravených zariadení a spokojných zákazníkov.
  Záruka až 2 roky na opravu Vášho notebooku

 • Najlacnejšia výmena displeja na Slovensku Nový displej rozmeru 15.6" vhodný pre väčšinu notebookov len za 69 € ...
  ... a k tomu výmena displeja len za 20 €

 • Zľava 30% na všetky náhradné diely Zľava až 30 % na všetky náhradné diely na notebooky.
  Najlacnejšie náhradné diely na trhu!

 • Profesionálna oprava základných dosiek Oprava základných dosiek a grafických kariet notebookov najmodernejšími technológiami už od 50 €
  U nás základné dosky nemeníme, ale opravujeme !!!

Referencie a hodnotenia našich zákazníkov

Vážený zákazník,
Naša firma je najväčsím neznačkovým servisom notebookov v Košiciach a v poslednej dobe sa rozrastáme aj do ostatných častí Slovenska. Naša história siaha do roku 2005, kedy sme sa rozhodli začať poskytovať servis výpočtovej techniky. Ako prvý v Košickom kraji sme začali poskytovať servis notebookov všetkých značiek. Za túto dobu sme úspešne opravili už tisíce notebookov, pričom vždy dávame dôraz na kvalitu a spokojnosť zákazníka. Naši technici sú vyškolení v zahraničí a majú bohaté skúsenosti s opravou notebookov. Máme nadštandardné vzťahy so zahraničnými dodávateľmi a výrobcami, čo zaručuje, že dokážeme zohnať náhradné diely na akýkoľvek typ notebooku a ponúknuť najlepšie ceny. Zákazníci, ktorí už vyskúšali naše služby Vám určite potvrdia naše kvality a ústretový prístup. Nechajte sa presvedčiť o našej kvalite aj vy!

Opravíme aj to, čo konkurencia nedokáže a prinesie opraviť k nám!

Peter, Košice - po zapnutí notebooku nenabehol obraz

Postup: Vadný spoj grafického čipu na základnej doske. Oprava riešená REBALLom grafického čipu - tj. odpájkovaním grafického čipu zo základnej dosky, prečistením spojov, nanesením nového pájacieho materiálu a napájkovaním späť. Samozrejmosťou bolo aj prečistenie chladenia notebooku a nanesenie teplovodivého materiálu.
Reakcia zákazníka:Po odsúhlasení opravy notebook opravený a doručený domov do 3 dní. Maximálna spokojnosť.

Lenka, Stará Ľubovňa - notebook sa samovoľne vypína

Postup: Upchatý chladiaci systém notebooku. Oprava riešená kompletným prečistením notebooku a nanesením nového teplovodivého materiálu.
Reakcia zákazníka: Super rýchlosť a výborná cena. Navyše maximálny komfort.

Marek, Košice - prasknutý displej

Postup: Prasknutý displej. Oprava riešená výmenou displeja za nový.
Reakcia zákazníka: Tak displej je už otestovaný, zatiaľ maximálna spokojnosť - vidno že je nový. Ďakujem ešte raz za Váš perfektný a systematický prístup. Navyše s cenou takmer o polovicu nižšou ako u konkurencie. Tak by to malo vyzerať v každej firme!! Zaslúžite si medailu za zákaznícky orientovaný prístup! :)

Martina, Trebišov - deformovaný a nečitateľný obraz, pri pohnutí displejom skákal

Postup: Poškodený prepojovací kábel medzi displejom a základnou doskou. Oprava riešená výmenou prepojovacieho kábla.
Reakcia zákazníka: Služby na jednotku. Ako píšete na stránke - rýchlo, lacno a kvalitne.

Ladislav, Snina - počas štartu notebook zamŕzol

Postup: Vadný hard disk notebooku. Oprava bola riešená výmenou harddisku za nový a nainštalovaním operačného systému. Zákazník taktiež požadoval obnovu dát z poškodeného disku.
Reakcia zákazníka: Zachránili ste mi život. V notebooku som mal dôležité údaje a bál som sa, že sa k nim nedostanem. Teraz všetko beží tip-top a všetky údaje mám zachované. Vďaka.

Zuzka, Košice - notebook obliaty kávou

Postup: Vyskratovaná základná doska po kontakte s tekutinou. Oprava bola riešená výmenou poškodených súčiastok na základnej doske a taktiež kompletným prečistením celého notebooku.
Reakcia zákazníka: Myslela som si, že notebook je v háji. V konkurenčnej firme pýtali niečo cez 250 eur. S touto cenou ste ma prekvapili. (pozn. 80 €). Výborné služby

Rudolf, Gelnica - po zapnutí notebooku žiadna odozva

Postup: Odpálený grafický čip na základnej doske. Po pokuse nejakého "experta", ktorý sa pokúšal čip opraviť sme museli integrovaný grafické čip na doske vymeniť za nový.
Reakcia zákazníka: Som maximálne spokojný. Po oprave v inom servise som mal obavy, či notebook ešte niekedy pôjde. Určite Vás odporučím aj ďalším.

Matúš, Bardejov - notebook sa nedá zapnúť, nefunkčné napájanie

Postup: Poškodený konektor napájania v notebooku. Oprava riešená odpájkovaním poškodeného a napájkovaním nového konektora
Reakcia zákazníka: Ďakujem za Vaše služby. Skvelá cena a rýchlosť.

... a tisíce ďalších spokojných zákazníkov.

Váš názor nás zaujíma. Podeľte sa o skúsenosti s našim servisom v sekcii kontakty a získajte kupón na zľavu 20% z ďalšej opravy.

Firemná klientela :

Novartis Slovakia s.r.o. - PRIVEL s.r.o. - VČIELKA KOŠICE s.r.o. - WALEON s.r.o. - BLACK-C s.r.o. - STAVEX GROUP s.r.o. - VESPOL s.r.o. - SEZAKO Trnava s.r.o. - CANIS SLOVAKIA s.r.o. - NAŠA s.r.o. - Carys Slovakia s.r.o. - CHARNEL s.r.o. - i.l. impression s.r.o. - Obecný úrad HANISKA - Obecný úrad REŠICA - Obecný úrad TRSTENÉ PRI HORNÁDE - Obecný úrad ČAŇA - Základná škola PARCHOVANY - Základná škola ŠACA - Základná škola ČAŇA - Základná škola HANISKA - Základná umelecká škola Krosnianska, Košice - Základná Škola Komenského, Stará Ľubovňa Základná škola Trebišovská - Materská škola Trstené - OZ Jeseň života - Študentský servis - TATRAFILM Košice - Pizza PARLAMENTKA - Donášková služba KOCKA PIZZA - TOPREZ s.r.o. - Centrum voľného času Spišský Hrad - Yellow Taxi - APM Slovakia s.r.o. - DEMONTA s.r.o. - EL-COMP - AMIKO s.r.o. - ERGA s.r.o. - Vydavateľstvo PECTUS - Airport Košice - ABER s.r.o. - EMVE plus s.r.o. - TERRA-GEO s.r.o. - S TRADE Group s.r.o.
Copyright 2018     ©     WEBKVALITA, s.r.o.     |     Oprava notebookov Košice